VIALLE

Slider_Vialle

Vialle_Logo_3D_Liggend

 

      Vialle - Alternatívne Palivové Systémy B.V. patrí medzi technologických lídrov v oblasti vývoja a výroby alternatívnych palivových systémov pre automobilový priemysel. Vialle je globálnym hráčom v aplikáciách Autoplynu alebo skvapalneného ropného plynu ( LPG ), Diesel / LPG systém pohonu pre ťažké nákladné vozidlá , stlačeného zemného plynu ( CNG ) a dimetyl éter riešení ( DME ) .

      Od svojho vzniku v roku 1967 si holandská spoločnosť Vialle vybudovala poprednú globálnu pozíciu s inovatívnymi a spoľahlivými komponentmi pre systémy LPG distribuovaný po celom svete v spolupráci s výrobcami automobilov a skúsenými - vyškolenými špecialistami prestavieb .

      Vialle vyvíja, vyrába a distribuuje alternatívne palivové systémy, ako je jeho sofistikovaný LPI systému ( technológia vstrekovania kvapalnej fázy LPG ), ktorý sa vo veľkej miere využíva v osobných automobiloch .

      Inovatívna technológia systém LPI sa vyznačuje vynikajúcim výkonom, žiadnou údržbou a vysokou spoľahlivosťou. Táto patentovaná LPI technológia je úspešne využívaná viac než 15 rokov. Vialle nepretržite monitoruje nové trendy v automobilovom priemysle pre vývoj a optimalizáciu ich technológií s cieľom ponúknuť zákazníkom najmodernejšie LPG systémy. Technológia LPI tvorí základ pre rozsiahly program produktov Vialle.

      Vialle vyvíja, vyrába a distribuuje výrobky ktoré spĺňajú európske normy kvality a bezpečnostné predpisy. Vialle je ISO - 9001, distribuuje LPG komponenty na základe nariadenia homologizácie R67 a LPG systémy pre prakticky všetky vozidlá značky v súlade s nariadením EU - R115 .

      Očakáva sa, že ceny benzínu a motorovej nafty sa kvôli nedostatku budú naďalej zvyšovať po celom svete. Montáž systému Vialle je výhodný pre väčšinu motoristov. Výberom alternatívneho plynového pohonu ukazujete, že vám záleží na kvalite ovzdušia. Emisie CO2 z automobilu, ktorý poháňa plyn sú podstatne nižšie ako v rovnakom aute ktoré poháňa benzín. CO2 je všeobecne vnímaný ako skleníkový plyn zapríčiňujúci globálne otepľovanie. Výsledky niektorých testov z nezávislých agentúr sú dôkazom, že  LPG je extrémne čisté palivo .

 

 

Produkty spoločnosti VIALLE

 

  

lpi

               

Liquid Propán Injection systém

lpdi

Liquid Propán Direct Injection systém

lpfi

Liquid Propán Flexibile systém

lpdm

Liquid Propán Diesel Motion systém

vwp

Terms and Conditions of the Warranty

LiquidSi

- Liquid System Inovation  

 

Kontakty

Obchod : 

Mobil: 0948 948 940

Servis :

Mobil: 0948 948 940

SKYPE :  progasauto

Skype_telefon

--- klik ---

počas pracovných dní

od 9:00hod do 17:00hod

------------------------------------ 

Montáž na splátky.

Cetelem

 

Flaga

---------------------------------

Opýtajte sa nás.

 Otzka

---------------------------------

Poďte s nami

na Facebook

  

Facebook-Marketing

 

---------------------------------


Igas


Zdruzenie_LPG